Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu fotograficznego. Posiadamy sprzęt najlepszych marek takich jak Profoto, Broncolor, Elinchrom, Manfrotto, Lastolite, Mamiya czy Contax.
Specjalizujemy się głównie w takich aparatach, lampach i akcesoriach, które są jak najbardziej mobilne oraz łatwe do zabrania i używania na lokacjach czy plenerach. W sytuacjach gdy liczy się każdy kilogram, jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy zestaw niezawodnego sprzętu.
Bazujemy na oświetleniu błyskowym Broncolor i Profoto, do których posiadamy pierścienie i adaptery umożliwiające używanie modyfikatorów tych marek z lampami jednej i drugiej firmy np. do Pary Broncolor mamy możliwość zamontowania lekkiej lampy Profoto B10 co zwiększa mobilność takiego zestawu.
Posiadamy dużą kolekcję sprzętu Canona np. bezlusterkowiec Canon R5 z bogatym zestawem obiektywów RF, lustrzanka 5d markIV, analog Canon Eos3 i obiektywy z mocowaniem EF.
W ofercie mamy również bardzo dużą ilość analogów i obiektywów do nich, np Contaxy 645 czyli najlepsze dostępne aparaty formatu 6 x 4,5.
Back to Top